Informacje o firmie

Właścicielem firmy Decortec z siedzibą w Warszawie, ul. Aluzyjna 25 F m.1013 jest Robert Wojciechowski, REGON: 140683134, NIP:959-123-33-43.Organem, który zarejestrował działalność gospodarczą jest Prezydent miasta stołecznego Warszawa.

Firma Decortec od 2013 roku oferuje swoim Klientom wysokiej jakości listwy przypodłogowe MDF, które są nie tylko bardzo istotnymi elementami wykończenia wnętrz, ale również ich ozdobą. Każdy, spośród kilkudziesięciu produktów dostępnych w asortymencie naszego sklepu, został wykonany z wysokiej jakości materiału i występuje w dwóch wersjach – standardowej, która została dodatkowo zabezpieczona lakierem, a także wilgocioodpornej, która dzięki zastosowaniu specjalnie wyselekcjonowanych włókien drzewnych doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Każda dostępna w naszej ofercie listwa przypodłogowa MDF to produkt o dużej wytrzymałości oraz wysokiej estetyce wykonania, który sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie zaaranżowanych wnętrzach. Listwy MDF cechuje doskonała stabilność wymiarowa, a dzięki temu, że występują w dużej liczbie designów i wymiarów, macie Państwo możliwość zamówienia dokładnie takich rozwiązań, jakich poszukujecie. Poza zakupem produktów w standardowych wersjach, zachęcamy również do zamawiania ich różnych wariantów kolorystycznych – zgodnych z paletą kolorów RAL oraz NCS. Bardzo duża różnorodność produktów i atrakcyjne ceny pozwolą Państwu dopasować rozwiązanie do dowolnego rodzaju podłogi – postaw na piękno i trwałość w pomieszczeniach swojego domu lub firmy! Przed dokonaniem zakupu listwy przypodłogowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na każde Państwa pytanie.